Medyum

İstanbul’da Medyum sayısı şuanda oldukça fazladır ve bulmak konusunda hiç bir problem yaşamayacaksınız. Ancak Gerçek Medyum bulmak gerçek anlamda zordur.

Bu şehirde yaşayan bir çok insan bir çok sebepten ötürü medyum hocaları aramaktadır ancak medyum olduğunu iddia eden birçok kişi sahtekar medyumluk yaparak insanları dolandırıp onların paralarını gasp etmektedir. Bu şekilde gerçek medyumlar ın ünü de zedelenmektedir aynı zamanda ihtiyaç sahipleri de mağdur duruma düşmektedirler.

İstanbul’da Medyum

istanbul’daki gerçek medyumlar. Gerçek medyumlar, aşık etme büyüsü yapan medyumlar

Aslında bu sorudan bahsetmeden önce sormanız gereken soru “ medyum nedir? ” olmalıdır. Bu soruyu bizler sizin için yorumladık ve anlayabileceğiniz kadar basitleştirerek anlatmaya çalıştık çünkü bu iş zannedildiği kadar basite indirgenecek bir iş değildir. Bu sebeple bu işi basite indirgeyen kutsal kitabımızda bile geçen medyumluk işinin şanına yakışmayan yakıştırmalar yapmamalıyız.

Medyum nedir?

Medyum kısaca bahsetmek gerekirse, kutsal kitaplar tarafından müjdelenen saklı bilimlerin günümüzdeki temsilcileridir. Bu bilimlerin saklı olmasının sebebi bilinen bilimin bu bilime henüz bir açıklamama getirememesi ve yorumlama acizliği göstermesidir. Aslında kabul etmese bile saklı bilimlerin tekniklerini medyumlar gibi kendi tezlerinde ve araştırmalarında kullanmaktadırlar. Örneğin, ruh’un materiyalizimde ki yeri bir madde olup olmadığının araştırmasıdır.

Gerçek Medyum kim?

Bunu şöyle açıklayayım.

Bir insan herhangi bir değişim yaşamadan aynı kütle çekimine maaruz bırakılarak kilo ölçümü yapılmaktadır. Ardından herhangi bir kayıp yaşanmaması adına infrared ışınları vasıtasıyla 6. spektrumda organların ve vücutta yer alan yağ, sıvı ve enerjinin kütle altı ölçümü sonucunda kayıplar çıkılarak, ilk ölçümde bulunan kilogramdan basit bir çıkarma işlemi sonucunda geriye kalan 22 Gram Ağırlığın ruh olduğuna kanaat getirilmiştir. Bu ölçümlerin ölmeden önce kilosu ölçülen bir insanın (ölüm döşeği esnasında), öldükten sonra ki ağırlığında da görüntülenmiştir. Yani ruh gerçektir ve ağırlığı 22 gramdır.

Biliyorum birazcık sıkıcı sıkıcı bir açıklama oldu ancak burada ifade etmek istediğim ve amaç edindiğim şey anlatımda geçen tüm bilimsel ifadeleri anlamanız değil, bilinen bilimin bile ruhun ve saklı bilimlerin araştırmalarını hiç bir şekilde yalanlayamamaları ve gerçek kabul etmek durumunda kaldıklarını yaptıkları bir deneyin neticesinde ifade etmek istedim.

İlçelere Göre İstabul’daki medyumlar

Şayet yazının bu kısmına kadar gelmeyi başardıysanız size bambaşka bir soruyla baş başa bırakmak istiyorum. 21. yüzyılla beraber bilimin bir alt dalı olan tıp yani sağlık dalının da ne kadar ilerlediğine de şahitlik etmekteyiz. Hatta o kadar ileri gidildi ki yapay organlar hatta ve hatta canlı bir bedenden kesilerek alınan bir kafanın başka bir bedene neredeyse aktarıldığına şahit olmak üzereyiz. Burada yer alan neredeyse kelimesine dikkat etmenizi rica ediyorum yazımın devamında buna açıklık getireceğim ancak öncesinde size müjdelediğim sorumu soruyorum;

Beyin nakli olduğunuzda, tüm yaşam tecrübeleriniz hatta kafanızın içinden izlediğimiz dünyayı yeni bedenimizden mi görürsünüz yoksa yeni bir bilinç aktarılan bedenden sizin tecrübelerinizi alarak sizin yerinize geçerek hayata devam mı eder?

 

Bu soruyu farklı bir soruyla daha desteklemek istiyorum. 2014 yılında bir koyunun klonlandığını gördük. Klonlanmak birebir kopyanızın oluşturulması gibi düşünün. Sizin klonunuzun olduğunda onu siz mi yönetirsiniz yoksa sizin bilincinizde mi onunla birlikte klonlanır?

Biliyorum çok kafa karıştırıcı hatta yorucu sorular soruyorum ancak burada anlatımın başında size bir kelimeyi unutmamanızı rica etmiştim “neredeyse”. Evet neredeyse, çünkü klonlanan her hayvan nedensizce öldü ve kafa nakli yapan bedenler bitkisel hayata girip asla çıkamadılar. Çünkü ruh bedeninizde kalmaya devam ediyor, siz bedeninizin neresini kopyalarsanız kopyalayın neresini nakil ederseniz edin ruhunuz hala bedeninizde olduğundan veya aktarılamadığından her sonuç ölümle sonuçlanacaktır. Asıl olan ruhtur!

Yani doktorlar sizin bedenlerini tamir ederken, Medyumlar sizin ruhlarınızın doktorlarıdır.

Büyü nedir?

büyü nedir? büyü nasıl yapılır? istanbuldaki büyü yapan medyumlar

Büyü kısaca özetlemek gerekirse ruhunuzun rehberidir. Bazen hayatta anlam veremediğiniz rastgele gerçekleşen olaylar oluşur, bazen anlamsızca mutluyken bazen anlamsızca mutsuz veya bunalımlı olursunuz. Hatta bazen çok şanslı olduğunuzu bile söylersiniz. Bunlar asla rastgele gerçekleşen olaylar değildir, bunlar ruhunuzun girdiği yolları ifade etmektedir. Ruhunuz günümüz dünyasında herhangi bir rehber tarafından yönlendirilmediğinden rastgele olarak çeşitli yollara sapmaktadır.

Medyumlar aslında sizlerin ve ilişki kurduğunuz ruhların yönlerini doğru yolda rehberlik eden kişilerdir. Rehberliği de ancak ve ancak yüce yaratıcı tarafından kullanma kılavuzumuz olarak kabul ettiğimiz kutsal kitaplarımızda yer alan ifadelerle yapmaktadır. Ancak bu ifadeleri doğru şekilde kullanmaya büyü denir. Yazılan ifadeleri aynen okumaya verilen isimde ibadettir.

Büyü hakkında ki ankara üniversitesi’nin yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Büyü Nasıl yapılır?

Öncelikle büyü nasıl yapılır kısmıyla ilgili kısımda sizleri uyarıyorum, bu kısımda yer alan büyüleri kesinlikle ve kesinlikle bir medyum rehberliğinde yapınız aksi taktir de arafta kalmış ruhlar sizlere musallat olabilirler.

Papaz büyüsü en bilinen büyülerden biridir, çok güçlüdür ve gerçek bir uzman eşliğinde sizleri doğru yolda temsil eder.

Kaşık büyüsü hakkında bir çok yorum yapılır çok tartışmalı bir büyüdür, hala bir çok medyum bu yöntemi etkili bulurken bir çoğu da geçerli bir yöntem olarak yorumlamamaktadır. Bu sebeple deneysel olan bu büyüyü kullanırken dikkat etmenizi tavsiye etmekteyim ama kim bilir belki de bu büyünün gizemini siz çözersiniz.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü bir çok insanın dolandırıcıların ağına düştüklerini gözlemlediğim bu büyü sanılanın aksine gerçektir ve gerçek medyumların çokça yaptıkları büyüler arasında yer alır. Bu büyü öylesine güçlüdür ki bu büyüyü herkes yaptırmaya niyetlenemez. Bunu şöyle ifade edeyim, bu büyü kesindir ve yaptıran kişi de doğru bir kişiyle çalışıyorsa gerçekleşecektir ancak bu kadere müdahale etmektir bu sebeple 4 melek tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Şayet bir kişinin kaderinde yer almıyorsanız bu büyüyü yaptırmaya niyetlenemiyorsunuz bile. Şayet bu yazıyı okuyorsanız ve aklınızda aşık etme büyüsü nasıl yapılır? gibi bir soru varsa siz niyetlenmiş olduğunuzu kanıtlamışsınız demektir. Bu da şu anlama gelir siz aşık etmek istediğiniz kişinin kaderinde varsınız ve niyetiniz 4 büyük melek tarafından rıza gösterilmiştir. Bu sebeple gerçek bir medyumla çalışmaktan asla çekinmemelisiniz.

Aşık etme büyüsü yapan medyumların yorumlarını okumak için lütfen tıklayın

Son söze gelirsek, mutlu olmak herkesin hakkıdır ve bir karmaşanın içerisinde yer alıyorsanız ve içinden çıkılamayan bir hal almışsa bilin ki ruhunuzun bir rehbere ihtiyacı vardır. Bazen bilimin cevabını veremediği sorular vardır bu sebeple bir medyumla çalışmaktan asla korkmamalısınız, yolunuzun çok uzun ancak kendinize güvenerek attığınız bu ilk adımla hayalini kurduğunuz geleceğe bir adım daha yakınsınız.

Yorum yapın