Medyum Fikret Dolandırıcı mı?

Günümüzde internette; dolandırıcı ve gerçek olmayan işlemler vaad eden bir çok medyum bulunmaktadır ancak bunun yanında işini düzgün yapan ve gerçek anlamda insanlara yetenekleriyle hizmet eden medyumlarda bulunmaktadır. Medyum olduğunu iddia eden dolandırıcılara karşı ihtiyaç sahibi ve yardıma muhtaç olan takipçilerimize doğru yol göstermek için önlem olarak diğer deneyim sahiplerinin yorumlarını yayınlamaktan başka bir yöntem görünmemektedir. Aynı zamanda gerçek olan medyumların da bu sitede keşfedilmesini sağlayabilir ve diğer sahtekarların attığı çamurlardan ve sahte yorumlardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Medyum Fikret Dolandırıcı mı? ile ilgili siz değerli takipçilerimizin yorumlarını bu sayfa altında belirtmelerini rica ediyoruz. Medyum Fikret Dolandırıcı mı? bu konuda sizinde bir fikriniz varsa bu sayfaya yorum atabilir ve onunla çalışmak isteyen insanlara bilgi verebilirsiniz.

Dolandırıcı medyum kimlerdir?

Bu konuda insanları bilgilendirmek için çıktığımız bu yolda takipçilerimizin yorumları bizler için çok önemli. Yardıma ihtiyaç duyan insanların bilgilenmesi en büyük gayemizdir. Medyum Fikret ile ilgili her türlü detayı bulabileceğiniz web sitemizde yanlış anlaşılmaları veya gerçekleri gün yüzüne çıktığını medyum yorumlarımızda görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın internette her medyum olduğunu iddia eden insanla çalışmamak gerekmektedir. İnce eleyip sık dokumak gerçek bir medyumu keşfetmenin ilk adımıdır.

Gerçek medyum kimlerdir?

Gerçek medyumlar insanları onlar için en iyi şekilde yönlendiren iyi niyetli medyumlardır. Bir medyumun gerçek olduğunu anlamanın ilk adımı işleme inanmaktır. Çünkü inanmadan yaptırılan işlemlerde hiç bir sonuç alınamamaktadır. İşlemden sonuç alamayan insanlarda çalıştıkları medyumu dolandırıcı olarak itham etmektedirler ancak bu gibi durumlarda medyumun hiç bir suçu olmadığı gibi söylenen adımları eksiksiz gerçekleştirmediğiniz için asıl suçlu sizsinizdir. Bu sebeple yargıya varmadan önce ilk önce öz eleştiride bulunmayı kendinize görev edinin. Unutmayın her medyum gerçek olmadığı gibi işleminiz başarısız olduğu için her medyumda sahtekar olmadığı anlamına gelir. Saklı bilimlerde ilerlemek bir medyumun bir çok şeyi feda etmesini gerektirir örneğin; gerçek bir sosyal ve aile hayatı. Sürekli ruhlarla iletişimde olduklarından sağlıklı bir psikoloji ve belki de uyku. Sonuç ne olursa olsun medyum hakkında düşüncelerinizi paylaşmadan önce gerçekleştirdiğiniz aşamaların ne kadarını eksiksiz yaptığınızı gözden geçiriniz.

Yorum yapın